Adem Yavuz Mahallesi, 2334/2. Sokak, 41400 Gebze/Kocaeli
0545 230 00 29
7/24 Online Hizmet
destek@tulpar.web.tr

Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal kimliğin en etkili ve önemli göstergesi olarak bilinen logo tasarımı kadar önemli olan web tasarımı; vizyon konusuna önem verenlerin üzerinde titizlikle durması gereken bir konudur.

Teknoloji çağında yaşıyor olmamız, web sitelerine verilen önemin ciddi şekilde artmasını sağlıyor. Her ne amaçla olursa olsun kurumsal kimliğini daha iyi yansıtmak isteyen herkes, bugün web tasarımı konusunda profesyonel çalışmalara imza atmış kişi veya kurumların imzasını taşıyan web sitelerine sahip.Dilovası Web Tasarım Olarak Müşterilerimze Web Konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Neden Web Tasarımı Yaptırmalısınız?

Web tasarımı, kurumsal kimliği ifade eden en etkili görsel araçlardan biridir. Ürün, hizmet, firma, kişi veya farklı herhangi bir hususta hedef kitlenizi bilgilendirme amacıyla yaptıracağınız bir web tasarımı ile pek çok açıdan rakiplerinizin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.

Yaptıracağınız güncel bir web tasarımı ile hem dijital ortama ilk adımınızı atabilir, hem de bu ortamın sağladığı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Hizmet sunan pek çok firma, web tasarımı olmadan son derece kısıtlı bir kitleye hitap edecektir. Türkiye’nin herhangi bir yerinde sahip olduğunuz firma, bir başka ilde yeteri kadar ses getirmeyebilir. Sattığınız bir ürünü veya sunduğunuz hizmeti size kilometrelerce uzaktaki kişilere duyurmanız mümkün olmayabilir. Fakat internet sayesinde bunları gerçekleştirmek son derece kolay! yayınlanmaktadır.

Özgün tasarıma sahip, her an güncel kalmayı başarabilen web tasarımları sayesinde siz de mesafe tanımaksızın hitap ettiğiniz kesimi genişletebilirsiniz.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web tasarımının en önemli unsurlarından biri hızdır. Site ne kadar hızlı açılırsa, ziyaretçi için o kadar iyi olacaktır.

Web tasarımı, modern bir grafik tasarıma sahip olmalıdır.

Web tasarımı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Web tasarımı, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olmalıdır.

Web tasarımı, tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olmalıdır.

Web tasarımı, arama motoru optimizasyonu konusunda kusursuz olmalıdır.

Web tasarımı, W3C standartlarına uygun olmalıdır.

Yukarı Çık